ALANYA DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
ANASAYFA TARİHÇE GEZİ TAKVİMİ FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER ÜYELİK İLETİŞİM EDİTÖR GİRİŞ

Maps-Harita

bookingRESİM GALERİ

HABER ARA


Gelişmiş Arama

LİNKLER
 


  
   


 

BİLGİLER

Hakkımızda

Alanya Doğa Sporları Kulübü Derneği 1999 senesinde kültür Sanat ve Spor alanlarında çalışmalar yapmak üzere kurulmuştur.Tüzüğünde  de yer alan bu başlıklar altında ki çalışmalarını 1999 senesinde 2006 yılına kadar dernek olarak başarıyla yerine getirmiştir.

2006 Ekim ayında gerçekleştirmiş olduğumuz yazışmalar sonucunda ALDOSK (Alanya Doğa Sporları Kulübü Derneği) artık tescilli bir spor kulübü olarak anılmaya başlandı.

Bugüne kadar Aldosk  olarak  kuruluş öncesi nasıl ortak düşünceler sahip arkadaşlarla bir takım havasında çalıştıysak kuruluş sonrasında da aynı ruhla takım olarak hep birlikte büyük organizasyonlara imza attık.

1999 öncesi uluslar arası Triatlon ve Dağ bisikleti organizasyonlarına yaptığımız katkılar giderek profesyonelleşmiş ve 1999 sonrası Aldosk çatısı altında bir kimliğe kavuşmuştur.

Tüzüğümüz de yer alan akvtivitelerden Trekking,Rafting,Dağcılık,Triatlon,Bisiklet,Basketbol,Hentbol,Voleybol,Tenis,Okçuluk, Atletizim, Oriantring ve Motor sporları branşlarında Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünün, Federasyonlarımızın ve Alanya Belediyesinin verdiği destekler ile daha büyük başarılara imza atmak için çalışıyoruz.

Bizleri Aldosk çatısı altında toplayıp bu güne kadar getiren eski başkanlarımızdan Sayın Hayriye Sadullahoğlu Argun’a,Alptuğ Bildirici’ye ,İlhami Yetkine ve  ismini buraya yazamadığımız bir çok arkadaşımıza şimdiye kadar verdikleri  hizmetlerden ötürü teşekkür ederiz.

Spora ve Kültüre yapacağımız bütün katkıları Aldosk çatısı altında gerçekleştirmeyi bekler,Sağlıklı,Kültür ve Sanatla  dolu günler dileriz.

Yönetim Kurulu Üyeleri

 

Mehmet Zafer PEKER

Alanya Doğa Sporları Kulübü

Yön.Krl.Bşk.

 

 

 

Bu sayfa 8846 defa görüntülenmiştir.

GOOGLE TRANSLATE

Yörüklerde Göç ve Yasam-106 Ocak 2023

EN ÇOK OKUNANLAR

20 Bisiklet Oyunu


20 BİSİKLET OYUNUHAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

AHEP UNIVERSTY

HESTOUREX

PATRONUMDAN.COM


ÜCRETSİZ İLAN VERhttp://www.tafisa.org/


TAFISAhttp://www.his.gov.tr/


HİS-Herkes için SporVelo city 2021


 

Copyrigt by ALDOSK © 2010 Tüm Hakkı Saklıdır. Ajans haberlerinin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak kesinlikle yasaktır. Portalımızda yayınlanan diğer haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi